​У Глухові люди зупинили нищення пам’ятки національного значення/

Картинки по запросу глухів нищення пам'яток

Глухів, 1 вересня 2017 р. протиправні будівельні роботи з реконструкції Трьох-Анастасіївської церкви – пам’ятки національного значення, всупереч повідомленню Міністерства культури про їх зупинку, тривають! «Прострочений» в. о. директора Національного заповідника «Глухів», регіонал, депутат «волі народу» О. Савицький нахабно вводить міністра культури Є. Нищука в оману, «дахуючи» знищення пам’ятки!

Сьогодні свідками свавілля виявилися всі глухівчани, що взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міста, організованих поряд з Собором. «Акробати» на даху церкви не зупинялися навіть під час виконання державного гімну України та хвилини мовчання на честь загиблих воїнів…Сьогодні біля Собору зібралися глухівські активісти, представники громадськості, депутати Глухівської міської ради, Герої АТО та учасники Революції Гідності, Глухівський міський голова та представники ЗМІ, обурені свавіллям. Зупинили вантажівку з будівельними матеріалами, взяли під громадський арешт представників забудовника, які транспортували будівельні матеріали, та здали їх поліції. Представники забудовника не мали жодних документів на вантаж та відрядження.

Поліцію примусили виконувати ЗУ «Про поліцію» та здійснити оперативно-розшукові заходи , встановити особи правопорушників, накласти арешт на знаряддя та матеріал для протиправного будівництва. Примусили також встановити особи людей бандитської зовнішності, які миттєво з’явилися на місці та розпочали погрожувати мені та активістам. Але «місцевим авторитетам» наші Герої АТО миттєво роз’яснили правила поведінки та супроводили до поліцейської автівки. Вони лише встигли викрикнути щось про Донбас відверто сепаратистського змісту.

Картинки по запросу глухів нищення пам'яток

Затримана вантажівка

«Місцевий авторитет 1»

«Місцевий авторитет 2»

«Місцевий авторитет 2» погрожує глухівським активістам

Також поліції був переданий ідентифікований громадою організатор забезпечення протиправних будівельних робіт, який визнав, що його фірма постачає лише будівельні матеріали на замовлення УПЦ Московського Патріархату.

 

Організатор постачання будівельних матеріалів

Хоча отець УПЦ МП переконував присутніх журналістів, що це не матеріал для будівництва, а дрова.

«Дрова»

Затримані представники забудовника

Керівник слідчо-оперативної групи
Глухівський міський голова Michel Terestchenko надзвичайно вдячний всім неймовірним захисникам пам’ятки за підтримку та неоціненну допомогу у зупинці протиправних робіт з нищення унікального Собору, побудованого його пращурами, де знаходиться їх поховання, та просить глухівчан у випадку виявлення їх поновлення – негайно викликати поліцію та повідомляти його особисто!

Одночасно у Києві, біля Мінкульту, відбулася акція протесту! Щиро дякуємо Олена Іванова та «Труханівська Січ» за винесення питання трощення Собору та «простроченого» директора Національного заповідника «Глухів».

Пане Міністре культури, як довго ще триватиме знищення пам’ятки національного значення та культурної спадщини України?

Джерело.Ваш коментар

 • Громадське голосування

  Що для Вас отримання Томосу Українською Церквою?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»