Спроба Міністерством культури вчинити злочин проти державності України.

Світлина від Олександра Куліковського.

01.09.2017 о 14.00 в будинку Мінкультури відбудеться чергове засідання комісії по добору гендиректора Києво-Печерського заповідника («Лавра») Мінкультури в особі заступниці Міністра Тамари Мазур і контрольованих нею членів комісії намагається скасувати конкурс і призначити поза конкурсом потрібну їй людину.

ЦІЛІ:

-         змінення буферної охоронної зони навколо «Лаври» для подальшої незаконної забудови, як це було із «вертолітним майданчиком Януковича». Т.Мазур і її чоловік причетні до ряду рейдерських і незаконних забудов по місту Києву;

-         зупинення проведення інвентаризації  документів та цінних артефактів, які відкриють всю правду на нашу історію і назавжди зруйнують міфи про Московію і її історичну ідентичність і відношення до Київської Русі.

-         спроба знищення, методом заміни оригіналів ікон, історичних пам’яток, картин у момент відсутності реального керівництва «Лаври».

-         спроба розпалення міжконфесійного конфлікту, як це було у 2014 році, для дестабілізації ситуації в середині країни;

-         зазіхання на історичне надбання та вивезення за межі Держави історичних пям’яток на угоду країни-агресора Росії, як це відбулося у ряді церков і заповідників України.

Причетні до зриву і саботажу конкурсу:

Тамара Мазур – заступник Міністра культури;

Члени комісії:

-         Роман Усенко – штатний радник Міністра юстиції Павла Петренка;

-         Володимир Купрій – член комісії вищого корпусу держаної служби;

-         Юрій Соболь – гендиректор заповідника «Чернігів стародавній»

-         Інеш Кдирова – заступник Голови «Ради національних спільнот України».

Дані особи намагаються вчинити диверсії проти Державності України ставлять під загрозу національну безпеку Держави. Коли Росія не змогла захопити територію країни, реалізується інший сценарій знищення культурного і історичного надбання Нації, викрадення нашої історії (пам’ятник Князю Володимиру в Москві, заяви, що вони нащадки Русі, а не українці та інше) взяти нас з тилу через продажних чиновників, які такими діями працюють на Росію.

Дії даних осіб кваліфікується статтями кримінального кодексу і мають ознаки злочину:

Ст..111 Державна зрада (умисні дії, які шкодять суверенітету, територіальній, інформаційній, економічній безпеці Держави);

Ст..364 Зловживання владою або службовим становищем (умисне дії з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди);

Ст..367 Службова недбалість (невиконання або неналежне виконання особою службових обов’язків).

Сьогодні громада, небайдужі громадяни, вимагатимуть від цих посадових осіб належне виконання своїх обов’язків у діяльності конкурсної комісії та вимагатиме притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Ці ОСОБИ напряму підставляють президента України Петра Порошенка,

Міністра культури Євгена Нищука, Міністра юстиції Павла Петренка.

З огляду на це все сьогодні будуть направленні запити від членів конкурсної комісії та громадськості до: Служби Безпеки України, Генеральної прокуратури, РНБО, МВС, Міністерства Юстиції, Верховної Ради України, Адміністрації президента України з вимогою зупинити скоєння злочинів проти держави Україна.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН, ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛІСТІВ, ПРЕСУ, ЗМІ, ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ПОЛІТИКІВ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ, БОРЦІВ З НЕЗАКОННИМИ ЗАБУДОВАМИ, МОРАЛЬНИХ АВТОРИТЕТВ НАЦІЇ ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ.

НЕ ДАМО ЗНИЩИТИ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКУ ЛАВРУ.

Олександр Куліковський

громадский діячВаш коментар

 • Громадське голосування

  Що для Вас отримання Томосу Українською Церквою?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»